четвер, 24 грудня 2020 р.

 

Що є найбільшим Різдвяним дивом?

Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого Ґрінча. Якось, напередодні свята, він вирішує вкрасти у мешканців міста Хтовіль Різдво – іграшки, наїдки та навіть ялинки.
Ґрінча дратує радість і сміх інших. Чому?


Ґрінч не зносив Різдва! Взагалі! Ані в місті, ні в домі.
Не питайте, чому, бо причини йому невідомі.
Може, голову Ґрінчу прикрутили не так, як треба.
Може, в нього була у новому взутті потреба.
Та найбільш імовірно – не майте мені за зле –
Що причина – у серці. Було воно зовсім мале.


Але, здійснивши свій задум, Ґрінч розуміє, що не зміг зіпсувати свято, адже воно має дещо більше, ніж яскраві атрибути.


«Про Ґрінча, який украв Різдво» - відомий твір Доктора Сьюза, що вийшов далекого 1957 року, здобувши величезну популярність серед читачів. 


Українською книжка вийшла у перекладі Мар'яни Кіяновської з авторськими ілюстраціями Доктора Сьюза. «Про Ґрінча, який украв Різдво» сподобається читачам від трьох років.


Книжка стала основою для кількох мультфільмів, а також екранізації, головну роль в якій зіграв відомий комедійний актор Джим Керрі.


У 1966 році на американському телебаченні було випущено ТБ-доповнення до книги під однойменною назвою — Як Ґрінч украв Різдво! У 2000 році книгу було екранізовано в однойменний повнометражний фільм.У 2018 році було випущено 3D анімаційний повнометражний фільм «Ґрінч» студією Illumination, режисерів Пітера Канделанда та Скотта Мосьє.«Про Ґрінча, який украв Різдво» увійшла до рейтингів

«100 найкращих ілюстрованих книжок»
за версією School Library Journal та
«100 найкращих дитячих книжок»
Національної асоціації освіти США.


Різдвяні та новорічні свята – час чарівних історій, затишних вечорів у колі родини та з друзями під ялинкою, з мандаринами, цукерками та позитивними емоціями.
Що ближче свята, то хутчіше хочеться поринути у передноворічну атмосферу: купити подарунки, накрити стіл, і, звісно, передивитись усією родиною улюблені мультики про Різдво та Новий рік!
Пропонуємо вам список мультфільмів, які допоможуть від душі посміятися, забезпечать піднесений святковий настрій, створять атмосферу дива, а дорослим подарують подорож в дитинство.

Дванадять місяців (Союзмультфільм, 1956) Ніч перед Різдвом. Том і Джеррі (WB, 1941)

Кіт Саймон та Різдво (12 серій, Adobe Flash, 2008)Різдвяна історія (Walt Disney Animation Studios, 2009)Вартові легенд (DreamWorks Animation, 2012)Крижане серце (Walt Disney Animation Studios, 2013)Смолфут (Warner Animation Group, 2018)Локдаун близько.

З 8 січня і 24 січня
будуть закриті всі біблотечні заклади.
 Тож подбайте про те,
щою удома вам не було нудно
та час карантину пройшов з користю.
Поспішайте за книжками
до міської біблотеки для дітей!Олена Хабун, бібліотекарка

відділу обслуговування дошкільників
та дітей молодшого шкільного віку


Немає коментарів:

Дописати коментар