Про блог

ШАНОВНІ  ЧИТАЧІ!


Вас вітає 
Марганецька міська бібліотека для дітей,
 яка розташована по вул. Садовій, 1.
Бібліотека обслуговує читачів до 15 років, а також  організаторів дитячого читання. Це чарівний книжковий дім, де щоденно відбуваються книжкові дива.

Щоб розповісти Вам про чарівні книжки, запросити на казкові літературні зустрічі в бібліотеці, ми створили свій блог. 
Потрапляючи на головну сторінку блогу, ви ніби опиняєтесь на радісному та яскравому святі. Саме так щиросердно щоразу відкриває свої двері для читачів бібліотека для дітей.

В меню блогу ви зможете дізнатися про історію появи та діяльності бібліотеки для дітей (рубрика «Пригоди книжкового блогу»), про колектив бібліотечних працівниць (рубрика «Книжкові чарівниці»), а також ознайомитися з незвичайними та дуже цікавими виставками, які майстерно оформлюються руками бібліотекарів (рубрика «Книжкові «клумбочки»).


ГОСТИННО ВІТАЄ ВАС БЛОГ 
СВОЇМИ ЦІКАВИМИ ТА КОРИСНИМИ ЗАБАВКАМИ.


КАЛЕНДАР З МАЛЕНЬКИМ КОЗАКОМ ПІДКАЖЕ ВАМ ТОЧНУ ДАТУ, А ГОДИННИК ДОПОМОЖЕ ДІЗНАТИСЯ, КОТРА ГОДИНА.

ГРА «П’ЯТНАШКИ» СТАНЕ ГАРНОЮ ВПРАВОЮ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЛОГІЧНОГО МИСЛЕННЯ. СПРОБУЙТЕ РОЗСТАВИТИ ЦИФРИ ВІД 1 ДО 15!

В АКВАРІУМІ ЗЛІВА МЕШКАЮТЬ ГАРНІ РИБКИ.НАТИСНУВШИ МИШКОЮ ПО КРИШЦІ АКВАРІУМУ, ВИ ЗМОЖЕТЕ ЇХ ПОГОДУВАТИ.


ЗНАЙТИ БІБЛІОТЕКУ ДЛЯ ДІТЕЙ НА КАРТІ В ІНТЕРНЕТІ ВАМ ДОПОМОЖЕ ПОСИЛАННЯ СПРАВА. СКОРИСТАВШИСЬ КАРТОЮ, НЕВАЖКО ЗНАЙТИ І ПОТРАПИТИ ДО ЧАРІВНОГО КНИЖКОВОГО ДОМУ ПО ВУЛ. САДОВІЙ.

ЗБИРАЮЧИСЬ ДО БІБЛІОТЕКИ, ВАМ СТАНЕ У НАГОДІ ДОСТОВІРНИЙ ПРОГНОЗ ПОГОДИ. ВІН ЗНАХОДИТЬСЯ З ПРАВОЇ СТОРОНИ БЛОГУ, ПІД КАРТОЮ, ДЕ ВІДМІЧЕНА БІБЛІОТЕКА.

НА БЛОЗІ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ЖИВЕ МАЛЕНЬКИЙ КОТИКЯКИЙ ДУЖЕ ПОЛЮБЛЯЄ ГАНЯТИСЯ ЗА МИШКОЮ. ПОГРАТИСЯ З КОШЕНЯТКОМ МОЖНА ВОДЯЧИ БІЛЯ НЬОГО КУРСОРОМ МИШКИ.

НЕ ТІЛЬКИ МАЛЕНЬКИЙ ПУХНАСТИЙ КОТИК МЕШКАЄ НА БЛОЗІ БІБЛІОТЕКИ. В ЧИСТОМУ МОРІ ПЛАВАЮТЬ ЗГРАЇ ДЕЛЬФІНІВВОНИ ПОЛЮБЛЯЮТЬ ГРАТИСЯ, ВИСТРИБУВАТИ З ВОДИ. ЩОБ ЦЕ ПОБАЧИТИ, НАТИСНІТЬ НА ДЕЛЬФІНА ЛІВОЮ КЛАВІШЕЮ МИШКИ.


НУ, А СПОКІЙ ТА ПОРЯДОК НА БЛОЗІ НАШОЇ БІБЛІОТЕКИ ГАРАНТУЄ НАДІЙНИЙ ОХОРОНЕЦЬ - ГАРНЕНЬКЕ ЦУЦЕНЯ.

Немає коментарів:

Дописати коментар