понеділок, 9 листопада 2020 р.

Щорічно 9 листопада Україна відзначає

День української писемності та мови,

адже цього дня вшановуємо пам’ять Преподобного Нестора-літописця. Саме з Нестора, який був автором першого літопису, й починається писемна українська мова.

    Міська бібліотека для дітей зустрічає своїх читачів новими і яскравими книжковими виставками. Отож, для маленьких читачів –

Калинова, барвінкова, солов’їна    Діти поринають у світ рідної мови, граючись та сміючись, розвиваючи фантазію та виконуючи нескладні завдання.

     Ідею і зміст книжкових виставок для дітей середнього та старшого шкільного віку підказали улюблені журнали.

     Журнал «Колосок» та його рубрика МОВНІ БАРВИ стали наповненням книжкової виставки –

Мовні барви

    Рідною мовою легко висловити найсокровенніше і найважливіше. Наші поети здавна нею творили і продовжують створювати величні та водночас ніжні й витончені вірші. Тож не дивно, що твори класиків української літератури перекладають різними мовами та із захопленням читають у всьому світі. Останні номери журналу розпочинають поетичну мандрівку.

Пишаємось нашою барвистою мовою!

   Журнал «Однокласник» та його рубрика МОДНА ЧИТАНКА знайомить наших читачів з новими книгами сучасних українських письменників.
    Особливо приємно представити книгу юної авторки Соломії-Анни Мазур. Вона у 13 років стала лауреатом у дитячому Всеукраїнському конкурсі «У пошуках літературних талантів», де взяли участь твори 811 дітей з усієї України. Її іронічно-філософська повість «Дорослішати – зась або Квитків у дитинство немає!» посіла перше місце. Доречі, львівська школярка подарувала цю свою книгу нашій бібліотеці.

Міська бібліотека для дітей вітає з 50-річним ювілеем

найпопулярнішого українського письменника та журналіста

Андрія Кокотюху!


    Бажаємо і ювіляру, і всім іншим талановитим українським письменникам талановитих читачів!

    Традиційно в цей святковий день всі охочі беруть участь у написанні радіодиктанту. Він покликаний не стільки з’ясувати рівень знання мови, як продемонструвати єдність навколо рідної мови.


Тож нехай рідне слово буде для всіх нас

 духовним джерелом життя і оберегом.

 Щастя всім і добра, миру і злагоди!


Фахівці відділу обслуговування дітей

середнього та старшого шкільного віку

Немає коментарів:

Дописати коментар