четвер, 29 жовтня 2020 р.

 

З року в рік страхітливі та веселі традиції у переддень Дня всіх святих набирають обертів популярності в нашій країні.      Свято Halloween 2020 в Україні відзначається 31 жовтня, як і в усьому світі. Halloween 2020 випадає на суботу. Це означає, що можна буде влаштувати саму моторошну вечірку року, зібравши близьких і друзів.

Вважалося, що для того, щоб задобрити духів необхідно принести символічне пожертвування — винести на поріг будинку всілякі частування та ласощі. Діти напередодні Дня всіх святих традиційно вбираються в костюми всіляких містичних істот — Мумій, монстра Франкенштейна, відьом, привидів і персонажів фільмів жахів, а потім обходять родичів і знайомих, збираючи так звану «данину» — солодощі та здобу, викрикуючи при цьому фразу: «Солодощі або пустощі!».


На Halloween прийнято ходити в гості або ж зазивати до себе друзів і родичів. Хоча День всіх святих і не є державним святом навіть в англомовних країнах, очевидно, що відзначають його дуже широко. Не так давно цей звичай прийшов і в Україну. Передісторія виникнення цього свята детально вивчається, а традиції — активно переймаються школярами та студентами. Більшість молоді з нетерпінням чекає 31 жовтня, щоб побешкетувати і розважитися.


Тисни на гарбуз та дізнайся про прикмети свята HALLOWEENМіська біблотека для дітей не може залишитися осторонь

 цього містичного та чаріного свята.
На відділі обслуговування дошкільників та дітей молодшого шкільного віку на вас чекає книжкова виставка 

«Не бійся! Буде страшно смішно!»

А для відвідувачів нашого книжкового блогу добірка тематичних мультфільмів

«Як Козаки на весіллі гуляли»
🎃 🎃 🎃


«Кентервільський привид»
🎃 🎃 🎃 

«Маша та Ведмідь. Свято врожаю»
🎃 🎃 🎃 

«Буба – Halloween»
🎃 🎃 🎃

 «Дядечко Ау» Всі серії.
🎃 🎃 🎃

«Пригоди домовика Кузьки»
🎃 🎃 🎃

«Бісеня під номером 13»
🎃 🎃 🎃

         Не забуваємо, що є багато повнометражних мультфільмів, які дуже будуть в тему і, в той же час, не доведуть вас до заїкання: «Монстри на канікулах» (три частини), «Корпорація монстрів», «Університет монстрів», «Маленький вампір», ну і, традиційний «Кошмар перед Різдвом».


Страшно приємного перегляду!

«Ми – монстри!» (ADLER, 2017)
🎃 🎃 🎃

Шановні друзі!

В найтемнішу ніч , бажаємо вам усім, незважаючи на свято нечисті, вірити всією душею в добро і світло, всупереч страшним забобонам, ритуалам і прикметам.Не бійтеся монстриків!

Читайте разом з ними книжки!Олена Хабун, бібліотекарка
відділу обслуговування дошкільників
та учнів 1 – 4 класів


Немає коментарів:

Дописати коментар