середу, 12 травня 2021 р.

 

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права та враховує інтереси всіх учасників.


Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».
У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.


       Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.В міській біблотеці для дітей
на відділі обслуговування дошкільників
та дітей молодшого шкільного віку
оформлено книжкову виставку
«Мандрівка крізь простір і час
країнами та казками Європи».На ній представлена література, яка знайомить з історією європейських країн, з особливостями звичаїв та традицій народів. Діти мають змогу заочно відвідати Францію, Німеччину, Данію та Швецію. Помандрувати сторінками творів Ганса Крістіана Андерсена, братів Грімм, Астрід Ліндгрен, Шарля Перро і Всеволода Нестайка – дитячого письменника України, країни що знаходиться в центрі Європи.


Перевір себе!

Що тобі відомо про Європу?
Тисни на смайлик 😊 та відповідай на запитання вікторини. Можливо ти чогось не знаєш?
Якщо це так, то запрошуємо до нашої бібліотеки 
поповнити свої знання!
Щоб дивитись в майбутнє, треба не лише любитии свою Батьківщину, а й знати і поважати своїх сусідів, тому що Європа починається не за кордоном України, а з серця кожного українця.

Любі друзі!
Щиро вітаємо вас з Днем Європи!
Бажаємо вам здоров'я, наснаги,
миру, достатку, здоров'я та
здійснення заповітних мрій!
До зустрічі в міській біблотеці для дітей!

Любов Середіна та Олена Хабун

бібліотекарки відділу обслуговування
дошкільників та дітей молодшого
шкільного віку


Немає коментарів:

Дописати коментар