четвер, 24 вересня 2020 р.

27 вересня всі любителі подорожей відзначають

Всесвітній день туризму.

Це свято засновано в 1979 році.

    Свято туризму відзначають не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Турист — це людина, яка прагне до знань. Сьогодні святкувати, гуляти й веселитися можуть усі, хто любить подорожі, дізнаватися нове, розширювати світогляд: любителі походів, наметів, автостопів, постійних вражень, непосидючі шукачі пригод.

    Щороку Всесвітній день туризму присвячений певній тематиці. Тема 2020 року – безпечне, справедливе і екологічне відновлення туристичної галузі. Туризм зазнав найбільших втрат від пандемії COVID-19. Наслідків не уникла жодна країна. Обмеження на переміщення людей привели до зниження числа туристів з усього світу.

    У Всесвітній день туризму 2020 пандемія COVID-19 надає можливість по-новому поглянути на майбутнє туризму, адже саме туризм здатний допомогти людству подолати наслідки пандемії, об'єднуючи людей, дозволяючи їм продемонструвати солідарність і довіру один до одного.


    Коронавірус закрив кордони і змусив відкласти заплановані подорожі на потім. Але у книголюбів завжди є вихід – мандрувати сторінками книжок. Міська бібліотека для дітей запрошує на нову книжкову виставку

«Подорожуємо Україною»

                                 Внутрішній туризм – тренд 2020 року.

     Маємо надію, що наша книжкова виставка допоможе вам вибрати найцікавіші напрямки для подорожі Україною або помандрувати бодай віртуально.

 


Книжкову виставку доповнює унікальне видання – 

«НАЦІОНАЛЬНИЙ АТЛАС УКРАЇНИ».

    Це – вперше створений в історії держави картографічний твір енциклопедичного рівня – розроблено силами вчених та фахівців Національної академії наук України. Було залучено понад 300 науковців.

    Атлас форматом 35,2 X 47 см вміщує 875 карт різних масштабів. До речі, важить таке видання аж 7 кг!

    Атлас містить кілька розділів, зокрема

«Загальна характеристика»,

«Історія»,

«Природні умови та природні ресурси»,

«Населення та людський розвиток»,

«Економіка»,

«Екологічний стан природного середовища».

До атласу ми додали міське видання

 «WELCOME TO MARHANETS:

Туристично – інформаційна карта міста».

 

Це видання існує і в електронному вигляді.    Ми живемо у прекрасній країні. У кожному куточку є місця, які вражають, захоплюють, причаровують, і назавжди залишаються в пам’яті людей, які там побували.

                                     Нам є чим пишатись!


Вітаємо всіх мандрівників!

Подорожуйте!

 Відкривайте!

 Пізнавайте!


Фахівці відділу обслуговування дітей 

середнього та старшого шкільного віку

Немає коментарів:

Дописати коментар