пʼятницю, 20 листопада 2015 р.


«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими –
це зробити їх щасливими»
О. Уальд

          Дитинство – найважливіший період в житті людини. Саме в цей час вона формується фізично, психічно, інтелектуально, набуваючи усіх необхідних знань, умінь і навичок.
         Саме дитячі роки визначають якість усього подальшого свідомого життя людини. Травми та образи різного характеру, отримані в дитинстві, залишають свій слід, їх неможливо стерти.
         Вислів «Діти – наше майбутнє» - не є просто красивою фразою. Доля будь-якої держави в майбутньому залежить від того, якими будуть люди, які її населятимуть. Кошти, закладені в дитинство, ніколи не завдадуть збитків – вони повернуться суспільству в тисячу разів більшими заощадженнями.
        Досягнувши не аби якого прогресу в науці, техніці, людство так і не змогло подолати загострення світових проблем – політичних, соціально-економічних. Страждає світ дорослих, страждає світ дітей. Діти гинуть від воєн, голоду, хвороб.
       Життєвий досвід вчить: не буде дітей – не буде і держави.
      Діти – дзеркало будь-якої держави, вони її майбутнє.

 
          В рамках Тижня правознавства «Знаємо свої права – виконуємо свої обов’язки» в міській бібліотеці для дітей для учнів 2-А класу ЗОШ № 11 (вчитель Вітько І.М.) відбулася бібліоправова година «Важлива робота – про дітей турбота». До заходу була оформлена книжкова виставка «Знай свої права, дитино».          За допомогою скриньки з люстерком діти зрозуміли, що найцінніший скарб нашої планети – вони самі.


     Бібліотекар Середіна Л.П. на прикладах героїв з народних казок і художніх творів українських та зарубіжних авторів розповіла дітям про їх права.

 

        Бібліотекар Хабун О.Г. представила свою презентацію за книгою «Знай свої права, дитино».


 


       Разом з бібліотекарями діти пригадали прислів’я, приказки про закон   та дали правильні відповіді на загадки про свої права.


Читай і знай свої права!

  
Бібліотека чекає на тебе

і твоїх друзів!
 
 

Любов Петрівна Середіна
Олена Хабун
бібліотекарі відділу обслуговування
дошкільників та учнів 1 – 4 класів
 

Немає коментарів:

Дописати коментар