пʼятницю, 21 лютого 2020 р.Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинули понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше з яких – 20 лютого. Більшість людей загинули від куль снайперів. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати "Небесною Сотнею".


В міській бібліотеці для дітей
відбулась патріотична година
«Янголи, які стали Героями»,
присвячена вшануванню подвигу українців,
загиблих під час Революції Гідності.

Бібліотекарка Любов Середіна презентувала книгу
 Олега Трайдакало «Майдан. Погляд зсередини»,
яку подарувала нам Національна бібліотека України
ім. Ярослава Мудрого.


      З великою увагою та хвилюванням учні 4-х класів слухали розповідь про історію та епохи становлення Української держави, про Героїв Небесної Сотні та учасників ООС.

       Діти ознайомились з рекомендаційним списком читання «Хоробрі серця України», в якому добірка книг про історію минулого та сьогодення, про захисників нашої Батьківщини, які боронять її честь і свободу: будь то захист України на східних рубежах, чи на Майдані 2013-2014 років.Хвилиною мовчання вшанували пам'ять 
про загиблих героїв.Олена Хабун, бібліотекарка
відділу обслуговування дітей
дошкільного та молодшого
шкільного віку


Немає коментарів:

Дописати коментар