четвер, 27 квітня 2017 р.26 квітня для учнів 4 класу ЗОШ № 2
(вчитель Ткаченко С.П.)
було проведено бібліотечний калейдоскоп
«Порадійте всі за нас! Ми йдемо у п’ятий клас!».


Цим заходом стартувала акція
«МАЙБУТНІЙ П’ЯТИКЛАСНИК».
З першого класу діти відвідували відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. За чотири роки читання вони не лише стали майже дорослими, а й просто виросли з книжок молодшого відділу. Тож настав час перевести їх на відділ обслуговування учнів 5-9 класів.
 
       Бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів Середіна Л.П. та Хабун О.Г. провели підсумкову гру-вікторину «Хто наші книги читає, той про все на світі знає!».


     Любов Петрівна та Олена Григорівна безмежно вдячні і дітям, і вчителю Світлані Петрівні за співпрацю та цікаве і корисне для всіх спілкування.

       Бібліотечну естафету прийняли бібліотекарі відділу обслуговування 5 – 9 класів Малікова І.М та Дем’янець І.В.
       Вони познайомили дітей з новинами бібліотеки, які можна постійно читати на блозі «Книжковий дім по вулиці Садовій».        Відбулася екскурсія абонементом і читальною залою. Діти ознайомились з новими книжками, з новими для них книжковими виставками та тематичними полицями, цікавими і яскравими виданнями.   

       Ірина Миколаївна та Ірина Віталіївна раді новим читачам – майбутнім п’ятикласникам. На них завжди чекають цікаві і захоплюючі зустрічі з  книгами та приємне спілкування.


Олена Хабун,
бібліотекар відділу обслуговування
дошкільників та учнів 1-4 класів

 

Немає коментарів:

Дописати коментар