суботу, 3 вересня 2016 р.


Міська бібліотека для дітей перші зустрічі в новому навчальному році зі своїми читачами присвячує 25-ій річниці Незалежності України.


2 вересня до нас завітали другокласники ЗОШ № 2 (вчителі: Філякіна М.Ю., Шегда М.Ю.).Діти стали учасниками
Уроку Державності


Розпочали з легенди 

Колись давно Бог створив народи і кожний наділив землею. Наші ж предки прийшли на розподіл пізніше, тому землі їм вже не дісталось. От вони пішли до Бога. А він у цей час молився, і вони не сміли йому щось сказати. Стали чекати. Через деякий час Бог обернувся, сказавши, що вони чемні діти, хороші. Дізнавшись, чого прийшли до нього , запропонував їм чорну землю.
 «Ні, - відповіли наші предки, - там уже живуть німці, французи, іспанці, італійці.»
«Тоді я вам дам землю ту, що залишив для раю, там усе є: річки, озера, ліси, степи. Але пам’ятайте: якщо будете її берегти, то вона буде ваша, а ні – ворога».
Пішли наші предки на ту землю, оселися і живуть до сьогоднішнього дня. А країну назвали Україною.


Україна – це наша Батьківщина. Тут живуть наші батьки, дідусі й бабусі, сестри і брати. Усі вони – громадяни незалежної країни. Ми з вами теж громадяни України, бо живемо на цій землі, знаємо співучу українську мову, любимо і шануємо своїх батьків, свою землю, рідний край.
Усі ми є невід’ємною частинкою славного народу України.
          На квітучій українській землі живуть українці і росіяни, білоруси і татари, молдавани і греки, євреї і болгари, а також представники багатьох інших національностей. Усі вони - народ України.


Ведучі заходу Середіна Любов Петрівна та Малікова Ірина Миколаївна звернулись до дітей зі словами:
          «Коли ви подорослішаєте, то зрозумієте, що кожний народ любить свою Батьківщину, пишається нею, дбає про її добробут. Ви на власному досвіді переконаєтеся, що нема у світі нічого милішого за рідну землю.  І ще: де б ви не були, рідна земля, ніби рідна матінка, завжди кликатиме додому».


Далі дітям запропонували
Подорож-вікторину по рідній країні.
 

SkyCap аеровiдео: З Україною в серці...             Вікторина супроводжувалась презентацією, яку підготувала бібліотекар Хабун Олена Григорівна.


         Завершилась наша подорож по рідній Україні. По країні, яка розташована у самісінькому центрі Європи, яка вабить кожного своєю неповторною природою, зачаровує співучою мовою і мелодійними піснями, яка має багатовікову історію, а найголовніше – яка є нашою Батьківщиною.
              А якою бути Батьківщині – заможною чи бідною, квітучою чи знедоленою, залежить від людей, які у ній живуть, тобто від кожного з нас. Берегти свою Батьківщину, захищати, дбати про її добробут – обов’язок кожного громадянина, якими є і ви наші любі читачі.
 
До заходу була оновлена книжкова виставка
         «Це – моя земля. Це – моя країна.»
 

За традицією, всі патріотичні заходи ми завершуємо найпопулярнішою дитячою піснею

Тіна Кароль і Голос Діти "Україна - це ти"

  
У перші вересневі дні
 міська бібліотека для дітей
від усієї душі бажає учням і вчителям
успіхів у навчальному процесі
та щоб новий навчальний рік приносив
 тільки приємні враження!

Олена Хабун, бібліотекар
відділу обслуговування дошкільників
та учнів 1 – 4 класів

Немає коментарів:

Дописати коментар