пʼятницю, 5 лютого 2016 р.

Світ навколо тебе

В міській бібліотеці для дітей на відділі обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів розпочав роботу природознавчий клуб «Світ-дивосвіт».


 
Офіційними членами клубу стали учні 2-А класу ЗОШ № 2 (вчитель Бурлака О.І.).

Перше засідання – екологічна година «Світ навколо тебе» була присвячена багатому, красивому, різноманітному світу живої природи.
Щоб його любити і охороняти, потрібно добре знати про життя рослин та тварин, які є на нашій планеті – Земля, а також про тих, що ростуть і живуть поруч з нами – в Україні.
Діти зрозуміли, що людина нерозривно зв’язана з природою, бо рослини, тварини і сама людина – усе це і є природа.
В цьому їм допомогли книги з книжкової виставки «Світ-дивосвіт живої природи», з яких діти дізнались про безліч цікавих речей.
З розповіді бібліотекаря Середіної Л.П. члени клубу відкрили для себе таємниче життя зеленого лісу, познайомились з найрізноманітнішими рослинами.
Дізналися:
- як із маленької насінини виростає величезне дерево,
- чим харчуються рослини і як вони захищають себе від травоїдних тварин,
- про дивовижних рослин – хижаків,
- як самим виростити рослину або зробити гербарій та про багато – багато іншого.
Сюрпризи і дивовижні відкриття чекали дітей на кожній сторінці.


Бібліотекар Хабун О.Г. розповіла членам клубу про різних звірів, птахів, комах, плазунів, риб, кожен з яких особливий. А також про загадковий світ підводного царства.

Девіз нашого клубу : «Знати, щоб зберегти і захистити», тому належна увага була приділена останньому розділу  книжкової виставки «Під охороною людини» – про єдність людини і природи. Бібліотекарі розповіли дітям  про екологічні катастрофи, які сталися і які можуть статися, якщо люди не виправлять своїх помилок.
За допомогою книг і журналів члени клубу заочно здійснили подорож у відомі заповідники України і світу.
Отримавши вдосталь цікавої і корисної інформації, діти залюбки розважились: відгадували загадки, грали в ігри «З якого дерева впав листочок», «Так чи не так», «Забавлянки-добавлянки» та інш.А також переглянули мультик «Подорож мурашки» за мотивами казки В. Біанкі.
Захід завершено словами відомого письменника –природознавця :
Олена Хабун, бібліотекар
відділу обслуговування дошкільників
та учнів 1 – 4 класів

1 коментар:

  1. Все пройшло на високому рівні. Дякуємо бібліотекарям за чудовий настрій і багато корисної інформації.

    ВідповістиВидалити