понеділок, 20 жовтня 2014 р.

Вітаємо на блозі Марганецької міської бібліотеки для дітей!

Шановні читачі!


Вас вітає
Марганецька міська бібліотека для дітей,
 яка розташована по вул. Садовій, 1.
Бібліотека обслуговує читачів до 15 років, а також  організаторів дитячого читання.Це чарівний книжковий дім, де щоденно відбуваються книжкові дива.
Щоб розповісти Вам про чарівні книжки, запросити на казкові літературні зустрічі в бібліотеці, ми створили свій блог. Потрапляючи на головну сторінку блогу, ви ніби опиняєтесь на радісному та яскравому святі. Саме так щиросердно щоразу відкриває свої двері для читачів бібліотека для дітей.
В меню блогу ви зможете дізнатися про історію появи та діяльності бібліотеки для дітей (рубрика «Пригоди книжкового блогу»), про колектив бібліотечних працівниць (рубрика «Книжкові чарівниці»), а також ознайомитися з незвичайними та дуже цікавими виставками, які майстерно оформлюються руками бібліотекарів (рубрика «Книжкові «клумбочки»).


ГОСТИННО ВІТАЄ ВАС БЛОГ 
СВОЇМИ ЦІКАВИМИ ТА КОРИСНИМИ ЗАБАВКАМИ.


Календар з маленьким козаком підкаже вам точну дату, а годинник допоможе дізнатися, котра година.
Гра «П’ятнашки» стане гарною вправою для розвитку логічного мислення. Спробуйте розставити цифри від 1 до 15!
В акваріумі зліва мешкають гарні рибки. Натиснувши мишкою по кришці акваріуму, Ви зможете їх погодувати.
Знайти бібліотеку для дітей на карті в Інтернеті Вам допоможе посилання справа. Скориставшись картою, неважко знайти і потрапити до чарівного книжкового дому по вул. Садовій.
Збираючись до бібліотеки, Вам стане у нагоді достовірний прогноз погоди. Він знаходиться з правої сторони блогу, під картою, де відмічена бібліотека.
На блозі бібліотеки для дітей живе маленький котик, який дуже полюбляє ганятися за мишкою. Погратися з кошенятком можна водячи біля нього курсором мишки.
Не тільки маленький пухнастий котик мешкає на блозі бібліотеки. В чистому морі плавають зграї дельфінів. Вони полюбляють гратися, вистрибувати з води. Щоб це побачити, натисніть на дельфіна лівою клавішею мишки.

Ну а спокій та порядок на блозі нашої бібліотеки гарантує надійний охоронець - чорне цуценя.


Немає коментарів:

Дописати коментар